Ofert Specjalna! Dwie gry + T-shirt "Było sobie..." tylko 126 zł

Dostępność: brak towaru
Cena: 166,00 zł 166.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Oferta specjalna zawiera grę „Był sobie Kosmos”, grę „Hello Maestro Quiz” oraz t-shirt „Było sobie…”. Oferta limitowana - ważna do 23.01.2023.

 

 

 

 

Był sobie Kosmos

 

Rodzinna gra planszowa,

Wiek: 7+ , 2-4 graczy,

Czas rozgrywki: ok. 50 min.

 

Co to jest proca grawitacyjna?

Z jaką prędkością podróżuje światło?

Ile ważyłbyś na Marsie?

 

 

 

W trakcie rozgrywki, polegającej na podróży po dynamicznie przedstawionym Układzie Słonecznym dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.

 

 

 

Podczas każdej tury, planety Układu Słonecznego przesuwają się na nowe miejsca, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę i wizualnie uświadamia dzieciakom przestrzenne relację między nimi.

 

 

 

W trakcie kosmicznej podróży poznajemy osiem planet głównych oraz warunki w jakich odbywają się loty kosmiczne. Gra obfituje w ciekawostki o życiu na stacji kosmicznej oraz miejsc , które odwiedzamy w trakcie rozgrywki.

 

 

 

Celem kosmicznej podróży jest pozyskanie próbek do badań naukowych (magiczne kolorowe kryształki) z 4 różnych planet. Gracz, który wróci z nimi pierwszy na Ziemię zostaje zwycięzcą rozgrywki.

 

INSTRUKCJA DO GRY

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hello Maestro Quiz. Wynalazki, historia, odkrycia

 

Rodzinna gra planszowa,

Wiek: 7+ , 2-4 a nawet 7 czy 8 graczy,

Czas rozgrywki: ok. 30 min.

 

Urocza gra quizowa z wykorzystaniem planszy. Nasi młodzi gracze poznają wiele ciekawostek na temat wynalazków, wynalazców, wielkich odkryć geograficznych i oczywiście historii. Uczą się również lokalizować te zdarzenia na osi czasu. Każdy gracz ma 2 pionki. Pierwszy służy do ilustrowania progresu w grze, drugi do lokalizowania na osi czasu zdarzeń historycznych.

 

 

 

W każdej turze gracze odpowiadają na pytania, ustawiają pionki na osi czasu i zagrywają kartami Hello Maestro, które czasami burzą ustalony porządek na planszy.

 

 

W ten sposób sprawdzają swoją wiedzę lub ją dopiero zdobywają, a jednocześnie świetnie się bawią.

 

INSTRUKCJA DO GRY

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl